Far Temizliği Nedir?

Günümüz otomobillerinin büyük çoğunluğunda güvenlik ve ağırlık faktörü nedeniyle plastik far kullanılmaktadır. Cama göre oldukça hafif ve güvenli olan plastik farlar zamanla kullanıma bağlı olarak sararmakta, matlaşmakta, çizilmekte ve aydınlatmayı olumsuz etkileyecek duruma gelmektedirler.

Araba farı güvenli sürüşte büyük önem taşır. Özellikle geceleri ve kış aylarında yolu rahat görebilmek ve diğer sürücülerin sizi kolayca farketmesini sağlar. Ayrıca, arabanızın elektrik sistemlerinin de zarar görmemesi için far temizliği ihmal edilmemesi gereken bir konudur.

Farlar içerisindeki ampul ve güneş ışınlarının etkisiyle belli bir süre sonra kararır. Yol şartlarından ya da kazalardan dolayı da çizilir. Dolayısıyla işlevini de yerine tam olarak getiremez. Bu durumda mutlaka temizletilmeli, bu konu ihmal edilmemelidir.

Pehlivan Stop Olarak Far Temizliği Hizmetimiz

Türkiye'de ve Dünya'da ilk far temizliğini Pehlivan Stop olarak biz yapmış bulunmaktayız. Oto far temizliğini 1994 den beri biz yapmaktayiz kararan ve güneşten solan farlarin temizliği avrupadan ithal kimyasal ilaçlarla temizlenerek ayni ilk günki haline getiriliyor . Taş izi çizik ve güneş yanigi nin temizlenmesi ve içerideki islenme ve kararmalar,kimyasal ilaçlar ile temizlenerek ilk günki haline dönüştürülüyor. Gördüğünüze inanamayacaksiniz. far temizleme kimyasali Türkiye’de sadece bizde başka yerde yok bulamazsiniz. Farlarinizin orjinalliği kesinlikle bozulmadan ve yipranmadan ilk günki haline geliyor. Çalişma alanimiz Ankara’da olup tüm Türkiye çapinda ve Avrupadan gelen siparişler üzerinede çalişmaktayiz. Ankara, İstanbul, Bursa, Konya, Samsun, Kırıkkale, Eskişehir, Amasya, Gaziantep, İzmir , Kütahya ve diğer illerde yapilan işleri görmenizi tavsiye ederiz. Bizim asıl meslegimiz plastic, far temizleme,  plastik tampon ve stop tamiridir.

Far Temizleme Uygulaması

Farlarınız aracınızdan söküldükten sonra farınınızın camı açılmadan ornijalliği bozulmadan ithal kimyasal ilaçar ile Pehlivan Stop olarak yılların vermiş olduğu tecrübeyle ve uzman personelimizle far temizliğini yapmaktayız.

Far Temizleme Aşamaları;

Farlarınız aracınızdan sökülür
Farınızın iç temizlik işlemi esnasında farınıza zarar vermeyecek çeşitli kimyasal maddeler kullanılır.
İç temizliği bittikten sonra farınızın dış temizliği yapılır.
Temizleme işlemi bittikten sonra sökülen farlarınız titizlikle aracınıza takılır.
Farlarınız ilk günki gibi orjinal parlak ve temiz görüntüsüne kavuşur.

Pehlivan Stop olarak Far Temizleme ve diğer yapmış olduğumuz uygulamalarımızı görmek için tıklayınız...

Test

Form Gönderimi

Tamam

Yeniliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?